0

Jūsų krepšelis yra tuščias

El.paštas
Grandinėlių vėrinys

Sandėlyje: 10

Nebūtina keisti visą garderobą, kad atrodytum naujai. Tam tereikia priderinti naujus aksesuarus ar papuošalus, ir jūs atrodysite originaliai.

Vieneto kaina (vnt.): 8,40 € 14,19 €
Prekės aprašymas

Ilgis: ~70 cm

Spalva: aukso

Priežiūra:

  • Kiekvieną papuošalą geriausia laikyti atskirose dėžutėse ar minkštuose maišeliuose, kad nesiliestų ir nesibraižytų paviršiai. Be to, kas kartą nereikės narplioti susipynusių papuošalų.
  • Nelaikykite bet kokių papuošalų - tiek iš brangių metalų, tiek bižuterijos – vonioje ar kitoje drėgnoje patalpoje – korozija gali paveikti metalines detales, dažyti, lakuoti ir pan. paviršiai blukti ir skilinėti, siūlai trūkinėti.
  • Papuošalams atnaujinti naudokite mikropluošto šluostę, švelnią medvilnę ar šilko gabalėlį, suvilgytą specialiu skysčiu. Baigę nusausinkite papuošalą. Prabangius papuošalus valyti patikėkite juvelyrui. Stiklinėms detalėms pakaks nublizginti sausu skudurėliu.
  • Būdami saulėje, stenkitės būti be papuošalų – ir dėl to, kad gali kilti įvairios alerginės reakcijos, ir dėl to, kad papuošalas nepakeistų spalvos (kartais ir formos), neprarastų blizgesio ir neišbluktų.
  • Dėl saugumo sportuokite be papuošalų – taip išvengsite mėlynių, įbrėžimų ir pan.
  • Pirtyse visus papuošalus veikia karštis, metalinės detalės net gali nudeginti odą. Baseinuose papuošalai, veikiami chloro ar kitų dezinfekuojamų priemonių, gali pakeisti savo spalvą, formą, blizgesį.
  • Neduokite papuošalų vaikams. Pirmiausia dėl saugumo – vaikas gali praryti smulkias detales, susibraižyti, įsipjauti ir kitaip susižeisti. Be to, gali negrįžtamai sugadinti.
Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Jus taip pat gali sudominti

Vėrinys su agatu
-14,98 €
5,00 € 19,98 €
Medalionas su raišteliu
-8,69 €
5,50 € 14,19 €
Vario imitacijos vėrinys
-8,69 €
5,50 € 14,19 €
Rezultatai 4 iš 4